top of page

Bedankt voor uw bezoek aan Horeca Expo!

Vorige week bezochten we de 5-daagse beurs voor horecaprofessionals. De Horeca Expo in Gent is de plek waar gepassioneerde professionals elkaar ontmoeten. Horeca Expo is een evenement waar meer dan 50.000 professionele bezoekers samenkomen om zaken te doen met meer dan 650 bedrijven. Dankzij onze Lucki-bot was onze stand de moeite waard om even langs te gaan. Niet alleen was Lucki zichtbaar op onze stand, maar ook op de stands van onze partners. Lucki hielp graag mee op de stand van Juice Solutions en Bresc BV.Terwijl Lucki bezig was onze brochures uit te delen en onze gasten te demonstreren, stond ons team klaar om uit te leggen hoe Lucki in jouw scenario kan werken. We hebben enkele interessante scenario's gehoord, maar bijna in elk scenario kan Lucki je helpen. Bezoekers waren vrij om vragen te stellen over onze Lucki!


Onze stand

Natuurlijk hadden we onze showstopper Lucki bot mee naar de stand. We hadden in totaal 7 Lucki's op onze stand! 2 van hen hadden schermen in plaats van dienbladen. Zo werd onze efficiënte restaurantrobot een handige AI-marketingrobot. Met het grote scherm kan Lucki een groter beeld of video projecteren. Onze restaurantrobot was erg behulpzaam met het uitdelen van brochures en het serveren van drankjes aan onze gasten. Terwijl ons team hier is om eventuele vragen uit te leggen over hoe onze Lucki u kan helpen in uw scenario. We willen de top 5 van meest gestelde vragen uitlichten."Wat kan de robot doen?"

Hoewel onze Lucki voor verschillende gelegenheden verschillende dingen kan doen, is de belangrijkste taak van Lucki om producten (eten, drinken, vuile vaat, handdoeken, cadeautjes, noem maar op) van plaats A naar plaats B te brengen. Onze Lucki is de meest stabiele restaurantrobot in de omgeving van. Drankjes en soepen vervoeren zonder morsen is een gemakkelijke taak voor onze Lucki. Met het 10,1-inch scherm van Lucki is het gemakkelijk om foto's en video's te laten zien om uw producten te verkopen.


"Kan Lucki praten?"

Lucki kan praten. Helaas kan Lucki niet goed luisteren. Je kunt Lucki instellen om een zin te zeggen, maar Lucki kan niet terug reageren.


"Hoe installeer je de robot?"

Je zou kunnen denken dat het heel moeilijk zal zijn om Lucki te installeren en dat je misschien iets aan je plafond moet installeren. Het is echter eigenlijk heel gemakkelijk. Eerst laat je Lucki een rondleiding door je locatie zien. Ondertussen scant Lucki de omgeving en brengt ze jouw locatie in kaart. Na het in kaart brengen kun je de locaties van Lucki laten zien en een punt maken. Vervolgens maak je op je toestel enkele routes en no-go-lijnen. En je bent klaar! Je kunt de lijnen breder maken, zodat als er iets of iemand op de route van de robot is, Lucki deze kan ontwijken zonder te stoppen.


"Kun je op de robot bestellen?"

Ja en nee. Technisch gezien kun je niet op Lucki bestellen. Het is echter mogelijk om een QR-code in te voeren (als uw kassasysteem die heeft), klanten kunnen deze scannen en op hun telefoon bestellen.

"Zal een ongelijke vloer de robot storen?"

Nee. Onze Lucki is echt stabiel omdat Lucki stabilisatoren heeft om alle vloeibare producten (drankjes of soepen) moeiteloos van A naar B te vervoeren. Tapijten, ongelijke vloeren en hellingen zijn geen probleem voor onze LuckiDe perfecte AI-marketingrobot

Dorstig? Geen probleem, Lucki deelde ook de geweldige smoothiesamples van Juice Solutions uit! De bezoekers vonden het geweldig!Lucki ook op de stand van onze buren, Bresc. Lucki deelde hun heerlijke kruiden en sauzen uit!


We willen iedereen bedanken die onze stand heeft bezocht! Het was echt leuk om jullie allemaal te ontmoeten en we helpen je graag met het beantwoorden van al je vragen. De Horeca Expo in Gent is het laatste evenement voor 2022. U bent echter van harte welkom om Lucki te komen bezoeken in één van onze restaurants! Tot volgend jaar, bij een nieuw evenement!Comments


bottom of page